Víceúčelová hala

Naší vizí vždy bylo propojit příjemné s užitečným, což se nám aktuálně velmi úspěšně daří. V naší nově zrekonstruované provozovně najdete nejrůznější druhy služeb, které poskytujeme, případně je poskytují naši spolehliví obchodní partneři. Přijďte se sami přesvědčit o tom, kterou z našich služeb můžete sami využít. Zároveň všechny uvedené prostory nabízíme k pronájmu.

Co vše u nás v hale v nejbližší době najdete:

Taneční sály

V provozovně v 1.NP se nacházejí dva taneční sály. Velký taneční sál o ploše 100m2 a malý sál o ploše 45m2. Samozřejmostí je také zázemí v podobě šaten a sprch, které k těmto sálům náleží. Ať už si chcete zatančit, nebo hledáte vhodný prostor třeba k uspořádání plesu, mohou vám být k dispozici.

Posilovací místnost

Pro pohybové aktivity spojené s cvičením s vlastní vahou můžete využít naši posilovací místnost. Najdete v ní nejrůznější cvičební pomůcky a doplňky. V letních měsících si můžete vychutnat i cvičení pod širým nebem.

Konferenční místnost

Potřebujete uspořádat menší konferenci či odprezentovat svůj nápad a hledáte vhodné místo? V naší provozovně máme připravenu konferenční místnost pro 25 osob s projektorem a plátnem přímo pro Vás.

Kavárna

Pokud se vám zrovna nechce tančit nebo cvičit, pak jistě oceníte klidné a atraktivní prostředí naší kavárny. Přijďte si k nám odpočinout a vychutnat si šálek dobré kávy. Náš profesionální a zároveň přátelský personál se postará o to, abyste se do kavárny rádi vraceli. V létě navíc můžete posedět na naší terase, ze které je navíc výhled také na dětské hřiště. Vaše děti si tak mohou spokojeně hrát a vy je neztratíte z dohledu. Kavárna je skvělou možností jak skloubit relax s požitkem.

Venkovní sportoviště

Skvělou příležitost k pronájmu skýtá naše víceúčelového venkovního sportoviště. Je zde možné hrát tenis, malý fotbal, nohejbal i volejbal. Často je využíváno pro skupinové cvičení workoutu nebo kruhových tréninků.

Hlídací centrum

Tento prostor v hale slouží jako hlídací centru, tedy tzv. miniškolka. Vy si tak můžete bezstarostně dojít zatančit, zacvičit nebo posedět do kavárny s vědomím, že je o vaše děti dobře postaráno. Nemusíte si tak dělat zbytečné výčitky a soustředit se alespoň na chvíli na vlastní zájmy.